Szanowni Państwo,

W roku szkolnym 2018/2019 składka na Radę Rodziców wynosi 70 zł.

W przypadku gdy  do naszej szkoły uczęszcza z Państwa rodziny więcej niż jedno dziecko - w sumie płacimy tylko 70 zł.

Wpłaty przyjmować mogą Panie/Panowie wychowawcy klas, a także skarbnicy trójek klasowych. Istnieje również możliwość wpłat bezpośrednio na konto:

Nr konta Rady Rodziców: 69 1020 4795 0000 9402 0358 7672

Wpłaty prosimy dokonywać do 30.03.2019 r. Klasy z najwyższą łączną wpłatą, otrzymają zwrot w wysokości odpowiednio: 250 zł za I miejsce, 200 zł za II miejsce i 150 zł za III miejsce.

W bieżącym roku szkolnym Rada Rodziców już zaplanowała dofinansowanie:

• biletów na dojazdy na zawody sportowe, w których biorą udział dzieci z naszej szkoły,
  • dyżurów psychologa szkolnego,
  • festynu szkolnego,
  • wyposażenia zaplecza klasy do plastyki i pracy techniki,
  • nagród dla uczniów wyróżnionych na zakończenie roku szkolnego.

W celu ułatwienia kontaktu z Radą założyliśmy skrzynkę e-mail, na którą możecie Państwo zgłaszać swoje pomysły odnośnie wydatkowania zebranych pieniędzy, oraz, sugestie dotyczące tego, czym Rada powinna się zająć:

rr.sp61szczecin@gmail.com

Zachęcamy Państwa do wpłacania składki na Radę Rodziców, oraz branie czynnego udziału w życiu szkoły.

Rada Rodziców SP nr 61 w Szczecinie