Grono pedagogiczne i pracownicy obsługi Czytelnia i Biblioteka Pedagog i Psycholog Szermierka

Funkcjonowanie szkoły

Grono pedagogiczne i pracownicy obsługi

Pracownicy naszej szkoły w roku szkolnym 2018/2019

 

 

 

 

DYREKCJA:

 

Dyrektor szkoły - p. Bogdan Chęć - nauczyciel przyrody

Wicedyrektor - p. Elżbieta Kwiatkowska - nauczycielka matematyki

Wicedyrektor - p. Ewa Steć - nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej

 

 

 NAUCZYCIELE WYCHOWAWCY:


p. Andżelika Sapilak - wychowawca kl. 0   

 

p. Joanna Szulc - wychowawca kl. 0 

 

p. Iwona Skiba - kl. II a

 

p. Dorota Rozwadowska - kl. II b

 

p. Katarzyna Kaliciak- kl. III a  

 

p. Krystyna Gronkowska - kl. IIIb 

 

p. Barbara Wilewska - kl.I a

                 

p. Agnieszka Osmulska-Stachnik- kl. I b    

 

p. Kornelia Kuźmicz-Wilkowska - kl.I c

 

p. Agnieszka Jamrozik -kl. IV a,  j. angielski

 

p. Marta Winnicka-Pilarska - kl. IV b, n-lkas j. polskiego

 

p. Jolanta Popławska - kl. IV c, matematyka

 

p. Adam Czajka -- kl.IV d zajęcia techniczne, technika, informatyka  

 

p. Sylwia Klik - kl. V a, n-lka historii

 

p. Bożena Dąbrowska - kl. V b, n-lka j. polskiego

 

p. Alicja Kurgan - kl. V c, n-lka muzyki

 

p. Agnieszka Kąciak -  kl. V d, n-lka matematyki

             

p. Agnieszka Dańczak - kl. VI a, n-lka j. polskiego

 

p. Justyna Długosz - kl. VI b, n-lka j. niemieckiego

 

p. Alicja Wiśniewska - kl. VI c, n-lka przyrody i biologii   

 

p. Małgorzata Hazubska - kl. VII a, n-lka informatyki

 

p. Jolanta Uścinowicz - kl. VII b, n-lka j. niemieckiego

 

p. Renata Uwarkin - kl. VII c, n-lka w. fizycznego

 

p. Krystyna Opoka - kl. VIII a, n-lka w. fizycznego

 

p. Radosław Hinc - kl. VIII b, n-el w. fizycznego

 

p. Beata Błażyńska - Dudek - kl. VIII c,  n-lka j. polskiego

 

 

 

POZOSTALI  NAUCZYCIELE:

 

p. Sylwia Kazimierczak - j. angielskiego

                   

p. Hanna Hryniuk - matematyka

p. Agata Ostaszewska - religia 

p. Wiesława Trzebiatowska - religia 
p. Karol Jakubas - fizyka

p. Beata Murawska - plastyka,  

p. Agnieszka Nocuń - przyroda, biologia, chemia

p. Ilona Szafer-Klińska - geografia

p. Jolanta Szymczak - j. angielski

 

 

BIBLIOTEKA:                          ŚWIETLICA:            

                                                 p. Barbara Kaźmierczak               p. Małgorzata Fil         

p. Magdalena Miazek               p. Monika Pilzek                           p. Aneta Adamus-Pilarska

                                                             

 

PEDAGOG:                            p. Maria Domagała

PEDAGOG SPECJALNY:     p. Agnieszka Maziarz   

PSYCHOLOG:                       p. Jolanta Chęć

 

 

PIELĘGNIARKA SZKOLNA: p. Barbara Dziegińska

 

 

 

PRACOWNICY  ADMINISTRACJI:

 

p. Joanna Kula - główna księgowa

p. Anna Sadowska - kier. administracyjno-gospodarczy

p. Marzena Jacykowska - księgowa

p. Anna Czerwińska - referent-intendent

p. Ewelina Mielniczuk - sekretarz szkoły

 

PRACOWNICY  OBSŁUGI:

 

p. Alicja Ochnik - woźna

p. Gabriela Walkowiak - dozorca-szatniarz

p. Jacek Olszewski - konserwator

 

 

p. Krzysztof Woreta - pracownik gospodarczy

p. Longina Cielica - obsługa

p. Małgorzata Sierzputowska – obsługa

p. Teresa Król – obsługa

p. Danuta Chrzanowska - obsługa

p. Beata Czajka - kierownik kuchni

p. Lidia Boruszewska - pomoc kuchenna

p. Elżbieta Lewandowska - pomoc kuchenna

 

 

 

 

Aktualności

Galeria zdjęć