Prezydium Rady Rodziców przy SP 61 w Szczecinie w roku szkolnym 2022/2023:

1. Przewodniczący - Pan Sebastian Kimla

2. Zastępca Przewodniczącego - Pani Ewelina Bulak

3. Skarbnik - Pani Edyta Sowinska

4. Sekretarz - Pani Katarzyna Gołębiowska

Szanowni Państwo!

Пані та панове!

Uprzejmie informujemy, że w roku szkolnym 2022/2023 składka na Radę Rodziców wynosi 70,00 złotych od każdego dziecka.

Повідомляємо, що в навчальному році 2022/2023 плата за батьківську раду становить 70,00 злотих за кожну дитину.

Wpłaty przyjmować mogą Panie/Panowie wychowawcy klas lub istnieje również możliwość wpłat bezpośrednio na rachunek bankowy Rady Rodziców:

Оплату можуть приймати пан/джентльмени, класні керівники, а також можна здійснити оплату безпосередньо на банківський рахунок Батьківської ради:

Numer rachunku bankowego Rady Rodziców

Номер банківського рахунку батьківської ради

69 1020 4795 0000 9402 0358 7672

W celu ułatwienia szybszego i sprawniejszego kontaktu z Radą Rodziców została założona skrzynka e-mail, na którą możecie Państwo zgłaszać swoje pomysły/inicjatywy odnośnie wydatkowania zebranych pieniędzy oraz sugestie dotyczące tego, czym Rada Rodziców powinna się zająć:

Для швидшого та ефективнішого зв’язку з Батьківською радою створено електронну скриньку, на яку можна надсилати свої ідеї/ініціативи щодо витрачання зібраних коштів та пропозиції щодо того, чим має подбати Батьківська рада. з:

rr.sp61szczecin@gmail.com

Zachęcamy Państwa bardzo serdecznie zarówno do wpłacania składki na Radę Rodziców jak i również do czynnego brania udziału w życiu szkoły.

Заохочуємо вас сплачувати внески до Батьківської ради та брати активну участь у житті школи.

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej Nr 61

im. Michała Kmiecika w Szczecinie